اولین جشنواره ملی دانشجویی کاریکلماتور کتاب، مطالعه و خواندن
 

اولین جشنواره ملی دانشجویی کاریکلماتور در حوزه کتاب، مطالعه و خواندن

 زمان  برگزاري: دوشنبه  20 آبان 1398  

آخرین مهلت ارسال تمدید شد: شنبه 20 مهرماه 1398

درگاه ارسال آثار به جشنواره


کاریکلماتور، تلفیقی است از کاریکاتور و کلمات . به عبارت دیگر، کاریکاتوری است که به جای خط با کلمات بیان می شود. برخی از نمونه های کاریکلماتورهای حوزه کتاب و مطالعه و خواندن:

1.       برای تغیرجهان نیازبه افتتاح کتابخانه نیست، کافیست کتابی را افتتاح کنید.

2.       کتابخانه، فرودگاه پرواز انسانهاست.

3.       با کاغذ هم میشود تفنگ ساخت و هم کتاب....

 

برگزارکنندگان  و حامیان جشنواره :  معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان، کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان، گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان، گروه زبان و ادبیات فارسی ، انتشارات دانشگاه سمنان.

شرایط ارسال اثر به جشنواره :

  1. دانشجویان تا پیش از زمان دانش آموختگی می توانند در جشنواره شرکت نمایند (تشخیص اصالت دانشجویی با کارت دانشجویی و مکاتبه با دانشگاه محل تحصیل خواهد بود).
  2. هر دانشجو می تواند حداقل سه کاریکلماتور و حداکثر سی کاریکلماتور به دبیرخانه جشنواره (صرفا از طریق آدرس ckalamator.semnan.ac.ir  ارسال نماید.
  3.  کاریکلماتورهای ارسال شده به دبیرخانه نباید در جشنواره دیگری شرکت کرده باشد یا در کتاب، نشریه ای و هر اثر وبی یا غیروبی دیگر انتشار یافته باشد.
  4. نگاه طنز، توصیفی، تحلیلی و انتقادی یا پیشنهادی به کتاب، مطالعه و خواندن در فضای دانشگاه در آثار ارسالی مورد توجه نویسندگان محترم قرار گیرد.
  5. موجز بودن و پرمحتوا بودن کاریکلماتورها برای نویسندگان آنها امتیازآور خواهد بود.
  6. دبیرخانه جشنواره مجاز خواهد بود کاریکلماتورهای داوری شده را در کتاب مجموعه کاریکلماتورهای جشنواره به نام نویسنده منتشر نماید.
  7. همراه با ارسال اثر، خلاصه ای کوتاه درباره نویسنده همراه با شماره تلفن و نشاني كامل به دبیرخانه ارسال گردد (حداکثر 300 کلمه).
  8. آدرس دبیرخانه :

سمنان، میدان استاندارد، روبروی پارک جنگلی سوکان، دانشگاه سمنان، کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد (دبیرخانه اولین جشنوارهم ملی کاریکلماتور کتاب، مطالعه و خواندن)

کدپستی   19111-35131 

  شماره تماس دبیرخانه 31535134-023 

ایمیل جشنواره:       lib@semnan.ac.ir


  

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2871
 بازدید امروز : 384
 کل بازدید : 2321079
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/5781