دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8360
 بازدید امروز : 900
 کل بازدید : 1968155
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/4219
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
شیوه ارسال پایان نامه به پژوهشگاه اطلاعات
شیوه نامه ارسال پایان نامه به پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران
این شیوه نامه در راستای دستورالعمل شماره 12238/4398 تاریخ 20/08/86 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد لزوم امکان دسترسی به منابع غنی علمی (پایان نامه ها/ رساله ها) برای پژوهشگران و علاقه مندان، اجتناب از تکرار مطالعات و تحقیقات انجام یافته و تکمیل پایگاه اطلاعاتی پایان نامه های دانشجویی کشور در پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران تنظیم گردیده است.
1-      دانشجو پس از جلسه دفاع اطلاعات نمایه پایان نامه را به دو زبان فارسی و انگلیسی آماده می کند و در نشانی http://thesis.irandoc.ac.ir بخش ورود اطلاعات پایان نامه وارد کرده و شماره رهگیری را از طریق سیستم دریافت می نماید.
2-      کتابخانه، براساس ابلاغ دانشگاه نمایه پایان نامه را بررسی و تأیید می کند.
3-      دانشجو پس از تأیید پایان نامه توسط هیأت داوران نسخه نهائی (الکترونیکی و چاپی) پایان نامه خود را همراه با شماره رهگیری جهت ارائه به پژوهشگاه تحویل نماینده مستقر در کتابخانه دانشکده می نماید.
4-      نماینده با وارد کردن کد رهگیری به پایگاه، صحت اطلاعات وارد شده را تأیید، نسخه چاپی و الکترونیکی پایان نامه را تحویل می گیرد. (تحویل نسخه دوم الکترونیکی (word, pdf) پایان نامه به کتابخانه مرکزی دانشگاه و کتابخانه دانشکده الزامی است.)
5-      نماینده، بر مبنای راهنمای مندرج در پایگاه نسبت به ارسال اطلاعات پایان نامه دانشجو از طریق سامانه اقدام می کند.
6-      نماینده پس از اطمینان از ارسال موفق فرم و تأیید محتویات پیوست، تأییدیه دریافت فرم را از سامانه پرینت گرفته و پس از تأیید (مهر و امضاء)، تحویل دانشجو می نماید.
7-      دانشجو رسید تحویلی را به بخش فارغ التحصیلان دانشکده مربوطه ارائه می دهد.
کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد
   دانلود : شیوه نامه ارسال پایان نامه به پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران           حجم فایل 13 KB
Copyright  © 2020 Semnan University   lib.Semnan.ac.ir . All rights reserved