اخبار > امکان دسترسی به مقالات (تمام متن ) به ویژه حوزه علوم انسانی و اسلامی از طریق پایگاه نورمگز


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   امکان دسترسی به مقالات (تمام متن ) به ویژه حوزه علوم انسانی و اسلامی از طریق پایگاه نورمگز   

قابل توجه کاربران دانشگاه اساتید و دانشجویان (به ویژه رشته های علوم انسانی)

 نظر به تلاش و پیگیری های مستمر مدیریت کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه امکان دسترسی به مقالات حوزه علوم اسلامی و انسانی از طریق پایگاه نور مگز به نشانی http://www.noormags.ir  فراهم شده است .

  محتوا و امکانات پایگاه اطلاعاتی نورمگز:

نور مگز یا پایگاه مجلات تخصصی نور بزرگترین بانک مقالات در حوزه علوم اسلامی و انسانی در کشور می باشد.متن بیش از 3000 مجله در افزون بر 70000 شماره به زبان فارسی ، عربی، انگلیسی و فرانسه مشتمل بر  یک میلیون مقاله. مقالات این پایگاه  در دسته بندی های مختلف علمی شامل: فقه و اصول ، علوم قرآن و حدیث، فلسفه و کلام، حقوق، تاریخ جغرافیا، اقتصاد، ادبیات و زبان ها، مدیریت،علوم سیاسی، روان شناسی، علوم اجتماعی، اطلاع رسانی، هنر و معماری، تربیت بدنی، اخلاق، ادیان، علوم تربیتی، حسابداری و حوزه سلامت می باشد.

چگونه به پایگاه اطلاعاتی نورمگز در خارج از دانشگاه دسترسی پیدا کنیم؟

پایگاه اطلاعاتی نورمگز در دانشگاه سمنان، هم از طریق IP base و VPN مربوط به کاربران دانشگاه در محیط دانشگاه و هم از طریق خارج دانشگاه قابل دسترسی می باشد. کاربرانی که می خواهند خارج از دانشگاه از این پایگاه اطلاعاتی  بهره مند شوند می توانند از روش ذیل که به آن VpnExternalگفته می شود، استفاده نمایند

لازم به ذکر است که استفاده از این پایگاه به صورت IP base می باشد و کاربرانی که می خواهند در خارج از دانشگاه از این منابع استفاده نمایند می بایست از روش ذیل استفاده نمایند

  

ورود به سایت http://internet.semnan.ac.ir/ 

ابتدا کانکشن مربوطه را دریافت کرده و پس از دریافت آن و نصب برنامه vpn اکسترنال می توانید از تمامی منابع علمی دانشگاه همانگونه در محیط دانشگاه حضور دارید استفاده نمایید.

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار تصويري, اخبار كتابخانه ها    1395/11/20 ساعت :١١:٠٢     تعداد نمایش:1964    کد خبر:١٠٨٢١

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 299308
 بازدید امروز : 40
 کل بازدید : 1980007
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/3438