اخبار > برگزاری آیین تودیع و معارفه مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   برگزاری آیین تودیع و معارفه مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه    

 

با حضور معاونت محترم پژوهش و فناوری، مشاور معاونت پژوهش در امورکتابخانه ها و کارکنان و همکاران کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، آیین تودیع و معارفه مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر حقیقی اصل، معاون پژوهشی دانشگاه، با اشاره به اهمیت و جایگاه کتابخانه مرکزی از تلاشهای مجدانه و صادقانه دکتر محسن ابراهیمی، سرپرست سابق کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد که در شکل گیری ، افتتاح و بهره برداری این مجموعه نقش موثری داشتند، تقدیرو تشکر کردند.

همچنین دکتر عصمت اسماعیلی، مشاور معاونت پژوهش در امورکتابخانه های دانشگاه، با تفالی به دیوان حافظ، ضمن اشاره به خاطراتی از حضور و فعالیت های دکتر ابراهیمی در کتابخانه مرکزی، از نگاه ویژه ریاست محترم دانشگاه، جناب آقای دکتر نصیری و معاونت محترم پژوهشی دانشگاه نسبت به کتابخانه در جهت پیشبرد اهداف کتابخانه سخن گفتند.سپس دکتر محسن ابراهیمی سرپرست اسبق کتابخانه مرکزی ضمن تشکر و قدردانی از حمایتهای بی شائبه دکتر حقیقی اصل در جریان راه اندازی و افتتاح کتابخانه مرکزی و همچنین تلاش خالصانه کارکنان کتابخانه مرکزی از آنان طلب حلالیت نمودند.

در ادامه، دکتر رحمان معرفت، عضو هیات علمی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه و سکاندار جدید کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه، نیز ضمن تشکر از اعتماد صورت گرفته به ایشان در واگذاری مسئولیت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد از تلاش ها و همفکری های دکتر ابراهیمی و همکاران دانشگاه تشکر و قدردانی کردند و در ادامه به ارائه برنامه های آتی خود در کتابخانه مرکزی پرداختند. ایشان ابراز کردند که با همفکری و همکاری پرسنل علاقمند و دلسوز کتابخانه مرکزی در دو حوزه کاری آموزش و تولید محتوا تلاش بیشتری انجام خواهیم داد. آموزش در دو بعد که شامل آموزش حرفه ای همکاران دانشگاهی و آموزش سواد اطلاعاتی کاربران و مراجعان کتابخانه خواهد بود.

 راه اندازی مرکز سمنان شناسی و مرکز اسناد دانشگاه ، تلاش مضاعف و مشارکت در ارائه خدمات اطلاعاتی به جامعه دانشگاهی در همراهی با صنعت و توجه خاص به مراجعان غایب کتابخانه و تلاش برای رسیدن به کتابخانه سبز از برنامه های ذکر شده توسط مدیر جدید کتابخانه مرکزی دانشگاه بود.

در ادامه مراسم همکاران کتابخانه مرکزی نیز ضمن بیان خاطرات خود از دوران مدیریت دکتر محسن ابراهیمی، با اهدای دل نوشته ای زیبا و در خور از تلاشها ،همراهی ها و همدلی های ایشان در طی دوران مدیریتشان در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان قدردانی کردند. همچنین لوح تقدیری از سوی دکتر حقیقی اصل معاونت پژوهش و فناوری به دکتر محسن ابراهیمی سرپرست پیشین کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد اهدا شد.

در پایان مراسم لوح تقدیری از سوی دکتر حقیقی اصل به یکایک کارکنان کتابخانه مرکزی جهت اهتمام در افتتاح کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه اهدا شد.

                                                                             
                                                                                

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار كتابخانه ها    1397/06/14 ساعت :١٠:٠٣     تعداد نمایش:421    کد خبر:١٤٠٤٣

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 289104
 بازدید امروز : 698
 کل بازدید : 1854326
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/5938