اخبار > نشست "لذت خواندن" در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   نشست "لذت خواندن" در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد   

مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان خبر داد که اولین جلسه از سلسله نشست های مرتبط با عنوان "لذت خواندن" که به پینشهاد انجمن علمی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان و به میزبانی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد این دانشگاه برنامه ریزی شده بود روز دوشنبه 29 آبان ماه سال جاری در سالن همایش ها و کارگاه های آموزشی کتابخانه مرکزی  و مرکز اسناد دانشگاه سمنان برگزار شد.

دکتر رحمان معرفت، ضمن اعلام این خبر افزود: بنا بر درخواست دبیر و اعضای شورای انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه، مقرر شده است که سلسله نشست هایی در حوزه خواندن و با عنوان "لذت خواندن" در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان برگزار شود. اولین نشست که در هفته جاری برگزار شد با استقبال دانشجویان همراه شد و قرار است این نشست ها به صورت دوره ای ادامه داشته باشد.

استادیار گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان همچنین در خصوص مباحث مطرح شده در این نشست عنوان کرد: به اشتراک گذاری تجربه زیسته افراد در حوزه خواندن و لذتی که افراد از خواندن می برند زمینه ساز برگزاری این سلسله نشست ها در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان شده است. در این نشست ها شرکت کنندگان ضمن معرفی آثاری که از خواندن آنها لذت برده اند، به استفاده و بهره مندی از تجربیات حاضران در نشست می پردازند.

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار كتابخانه ها    1397/08/01 ساعت :١٥:٣٨     تعداد نمایش:396    کد خبر:١٤٥٢٣

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 311394
 بازدید امروز : 737
 کل بازدید : 2157529
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/7021