اخبار > بازدید رئیس دانشگاه سمنان از قلب پژوهشی دانشگاه


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   بازدید رئیس دانشگاه سمنان از قلب پژوهشی دانشگاه   

رئیس دانشگاه سمنان صبح روز سه شنبه اول آبان ماه از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد  بازدید کردند.

رئیس دانشگاه سمنان از بخش های مختلف کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه بازدید کردند. دکتر رحمان معرفت، مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه، با اعلام این خبر افزود: در جریان بازدید ریاست محترم دانشگاه سمنان از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، خدمات نوین ارائه شده توسط همکاران کتابخانه به استحضار ایشان رسید. تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت در حوزه های متنوع کاری از جمله گردآوری، سازماندهی و اطلاع رسانی به مراجعان و پژوهشگران از اهداف مهم این کتابخانه است که با همدلی و همراهی کارکنان این مجموعه روندی رو به افزایش داشته است.

دکتر مسعود نصیری زرندی، رئیس دانشگاه سمنان، در فرایند بازدید از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد ضمن تشکر و قدردانی از همکاران کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه اشاره کردند: کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد به عنوان قلب پژوهشی دانشگاه سمنان قلمداد می شو. ایشان یادآورد شدند که به عنوان یکی از پشتوانه های مهم اطلاعاتی پژوهش های دانشگاه، کتابخانه مرکزی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و بر همین اساس همواره مورد توجه و حمایت هیات رئیسه دانشگاه سمنان و شخص بنده است و با وجود مشغله های فراوان بنده شخصا پیگیر امور مرتبط با رشد و توسعه کمی و کیفی این مجموعه هستم.

رئیس دانشگاه سمنان در جریان بازدید از مرکز سمنان شناسی دانشگاه که به همت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد در حال راه اندازی است، از لزوم توجه بیش از پیش به سازماندهی و اشاعه اطلاعات مورد نیاز پژوهشگران دانشگاه و جامعه اشاره کردند و خواستار ارائه خدمات با کیفیت و مبتنی بر فناوری های نوین در کتابخانه مرکزی شدند.

لازم به ذکر است که در جریان بازدید ریاست محترم دانشگاه، کتابداران کتابخانه مرکزی به گزارش پیشرفت های انجام شده در این کتابخانه پرداختند و مسائل و مشکلات موجود در کتابخانه مرکزی را به استماع ایشان رساندند.

 

 
 

  

 


      

دانلود فايل : 4.jpg ( 80KB )

 گروه خبری :اخبار كتابخانه ها    1397/08/02 ساعت :٠٨:٥٦     تعداد نمایش:585    کد خبر:١٤٥٢٩

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 311358
 بازدید امروز : 480
 کل بازدید : 2157272
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/8770