اخبار > تفاهم نامه همکاری بین كتابخانه مركزي و مركز اسناد دانشگاه سمنان و دانشگاه خواهران سمنان (فرزانگان)


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   تفاهم نامه همکاری بین كتابخانه مركزي و مركز اسناد دانشگاه سمنان و دانشگاه خواهران سمنان (فرزانگان)    

مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان اعلام کرد: به منظور دسترسي و استفاده از خدمات كتابخانه اي بين كتابخانه مركزي و مركز اسناد دانشگاه سمنان و دانشگاه خواهران سمنان (فرزانگان) تفاهم نامه همکاری تنظیم و منعقد شده است. دکتر رحمان معرفت با اعلام این خبر افزود: به همت بخش ارتباطات و تفاهم نامه های کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه و برای تسهیل استفاده از خدمات کتابخانه مرکزی برای کاربران دانشگاه خواهران سمنان (فرزانگان) تفاهم نامه ای منعقد شده است که بر اساس تفاهم نامه مذکور دانشجویان دانشگاه مذکور می توانند از خدمات کتابخانه دیجیتال دانشگاه سمنان بهره مند شوند.

استادیار گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان همچنین افزود: کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان در راستای ایجاد ارتباط نزدیک بین دانشگاه، صنعت و جامعه و برای ارائه خدمت به این سه نهاد مهم، بخش ارتباطات و تفاهم نامه ها در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه ایجاد شده است که زمینه تدوین و اجرای قراردادها و تفاهم نامه های بین سازمانی، ملی و بین المللی را فراهم  و پیگیری می کند.

دکتر معرفت یادآور شد که کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه از همکاری بین کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مراکز ملی و بین المللی استقبال می کند و آماده انعقاد تفاهم نامه هایی اجرایی بین نهادهای ملی و بین المللی است. سازمان ها و نهادهای استانی و ملی می توانند با مسئول بخش ارتباطات و تفاهم نامه ها (سرکار خانم طحان به شماره 31535131 و آدرس ایمیل G_tahanlatibari@staff.semnan.ac.ir ) ارتباط برقرار کنند.

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار كتابخانه ها    1397/08/13 ساعت :٠٨:٤٣     تعداد نمایش:521    کد خبر:١٤٥٩٠

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 311377
 بازدید امروز : 662
 کل بازدید : 2157454
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/7311