اخبار > امکان سفارش الکترونیکی منابع اطلاعاتی در دانشگاه سمنان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   امکان سفارش الکترونیکی منابع اطلاعاتی در دانشگاه سمنان    

مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان اعلام کرد: بخش سفارش الکترونیکی منابع اطلاعاتی در وب سایت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد فعال است و اعضای هیات علمی، دانشجویان، پژوهشگران و کارکنان محترم دانشگاه می توانند با مراجعه به این بخش (لطفا اینجا را کلیک کنید) اقدام به سفارش و تامین منابع اطلاعاتی مورد نیاز خود نمایند.

دکتر رحمان معرفت همچنین افزود: برای سهولت در دسترسی به سایت مذکور، می توان از کد QR  ایجاد شده برای بخش سفارش و تامین منابع اطلاعاتی در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد استفاده کرد. کافیست کاربران محترم کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه با کمک نرم افزار کیو آر کد اسکنر، در گوشی های موبایل هوشمند کد زیر را اسکن نمایند تا به صفحه سفارش منابع اطلاعاتی دست یابند.


دکتر معرفت همچنین افزود: از زمان متمرکز شدن کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد در ساختمان جدید، سفارش منابع الکترونیکی به صورت آنلاین و از طریق وب سایت کتابخانه مرکزی انجام می شود و کاربران محترم دانشگاه ضمن آنکه برای سفارش منابع اطلاعاتی مورد نیاز خود می توانند از کیو آر کد بالا استفاده کنند، در صورت مراجعه به بخش"درخواست خرید کتاب" در صفحه اصلی وب سایت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد به آدرس lib.semnan.ac.ir ، می توانند منابع اطلاعاتی مورد نیاز خود را درخواست نمایند.


 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار كتابخانه ها    1397/10/24 ساعت :٠٠:١٦     تعداد نمایش:591    کد خبر:١٥١٤٠

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 299093
 بازدید امروز : 747
 کل بازدید : 1976304
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/3751