اخبار > فراخوان دبیرخانه اولین جشنواره علمی ادبی کاریکلماتور کتاب، مطالعه و خواندن در کتابخانه مرکزی دانشگاه سمنان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   فراخوان دبیرخانه اولین جشنواره علمی ادبی کاریکلماتور کتاب، مطالعه و خواندن در کتابخانه مرکزی دانشگاه سمنان   

مدیر کتابخانه مرکزی از همکاری انجمن های علمی دانشجویی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی و گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه سمنان برای برپایی نخستین جشنوار ملی دانشجویی کاریکلماتور کتاب، مطالعه و خواندن در دانشگاه سمنان در اردیبهشت 1398 خبر داد.

دکتر رحمان معرفت با اعلام این خبر افزود: کاریکلماتور، کاریکاتوری که با کلمات بیان می شود، ضمن آنکه از میراث گرانبهای ایرانیان خوش ذوق و خوش قریحه است، عرصه ای برای شکوفایی تخیل و هوشمندی نیز قلمداد می شود.

عضو هیات علمی دانشگاه سمنان با بیان این نکته اشاره کرد که اولین جشنواره ملی دانشجویی کاریکلماتور که با همکاری کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و با مشارکت دو گروه آموزشی علم اطلاعات و دانش شناسی و زبان و ادبیات فارسی همچنین با حمایت معاون پژوهش و فناوری و نیز پشتیبانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان در اردیبهشت سال آینده (1398)  برگزار خواهد شد به محملی برای انتشار کاریکلماتورهای ایجاد شده توسط دانشجویان در حوزه کتاب، مطالعه و خواندن تبدیل خواهد شد. معرفت افزود کاریکلماتورهای ساخته شده توسط دانشجویان در صورتی که در حوزه کتاب، مطالعه و خواندن گفته شده باشند قابلیت حضور در جشنواره را خواهند داشت.

استادیار علم اطلاعات دانشگاه سمنان همچنین افزود: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند به وب سایت رسمی جشنواره به نشانی ckalamator.semnan.ac.ir  مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام  و ارسال  آثار خود اقدام نمایند.

دانلود پوستر جشنواره در ذیل همین صفحه یا از طریق لینک (پوستر جشنواره) امکانپذیر است.

 
 

  

 


      

دانلود فايل : ckalamator.jpg ( 33785KB )

 گروه خبری :اخبار كتابخانه ها    1397/11/06 ساعت :٠١:٢١     تعداد نمایش:581    کد خبر:١٥٢١٦

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 299090
 بازدید امروز : 741
 کل بازدید : 1976298
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/3126