اخبار > آیین تکریم و معارفه مدیر فناوری اطلاعات و خدمات رایانه ای دانشگاه


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   آیین تکریم و معارفه مدیر فناوری اطلاعات و خدمات رایانه ای دانشگاه   

با حضور اعضای شورای پژوهش و کارکنان بخش فناوری اطلاعات و خدمات رایانه ای، آیین تکریم و معارفه مدیر فناوری اطلاعات و خدمات رایانه ای دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم، دکتر سیف اله سعدالدین، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند جناب آقای دکتر مجید افصحی در دوره مدیریت فناوری اطلاعات و خدمات رایانه ای دانشگاه از اهمیت سرمایه گذاری حداکثری در این حوزه سخن گفته و تاکید نمودند حرکت به سمت دولت الکترونیک و کاهش هزینه ها از برنامه های حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه در این سالها بوده است که خوشبختانه قدمهای مناسبی نیز برداشته شده است.

در ادامه، دکتر مجید افصحی نیز با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در دوره مدیریت فناوری اطلاعات از همراهی شایسته و مناسب همکاران مدیریت فناوری اطلاعات در به ثمر رسیدن اهداف این حوزه سخن گفتند.

همچنین، دکتر رحمان معرفت سکاندار جدید مدیریت فناوری اطلاعات و خدمات رایانه ای دانشگاه نیز از لزوم توجه به تولید نرم افزارهای کاربردی مورد نیاز دانشگاه، جامعه و صنعت و نیز تلاش برای سیاستگذاری در حوزه استفاده بهینه و صرفه جویی حداکثری امور دانشگاه با کمک خدمات رایانه ای و بر بستر اینترنت سخن گفتند و اولویت های مدیریت فناوری اطلاعات و خدمات رایانه ای دانشگاه را برشمردند.

در پایان جلسه همچنین جناب آقای دکتر مجید افصحی، حکم ریاست آپا دانشگاه سمنان را دریافت کردند.


 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار تصويري, اخبار كتابخانه ها    1398/04/13 ساعت :٠٩:٤٥     تعداد نمایش:253    کد خبر:١٦٤٩٢

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 299201
 بازدید امروز : 390
 کل بازدید : 1978258
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/3282