اخبار > زمانبندی اجرای برنامه کارگاه های آموزش سواد اطلاعاتی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد در آبان ماه (1398) اعلام شد.


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   زمانبندی اجرای برنامه کارگاه های آموزش سواد اطلاعاتی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد در آبان ماه (1398) اعلام شد.   

مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه برنامه کارگاه های آموزش سواد اطلاعاتی در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد برای آبان ماه سال جاری (1398) را اعلام کرد. دکتر رحمان معرفت گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، برای آموزش مهارت های سواد اطلاعاتی چندین کارگاه تخصصی در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه برگزار خواهد شد.

 استادیار علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه با اشاره به سابقه این کارگاه ها افزود: نظر به اینکه آموزش سواد اطلاعاتی به عنوان یک مهارت مهم و مورد نیاز برای دانشجویان مطرح می باشد، کتابخانه مرکزی برای تمامی گروه های آموزشی این برنامه را در ماه های مختلف سال تحصیلی اجرا می کند و آبان ماه سال جاری برای آموزش به دانشجویان حوزه علوم انسانی و هنر در نظر گرفته شده است.

دکتر معرفت همچنین افزود: دانشجویان محترم می توانند با مراجعه به وب سایت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد (lib.semnan.ac.ir)  در منو کارگاه ها و سخنرانی های جاری از برنامه های آموزش سواد اطلاعاتی در آبان ماه سال جاری (1398) مطلع شده و نسبت به ثبت نام در این کارگاه ها اقدام نمایند. لازم به ذکر است که این کارگاه ها با همکاری انجمن علم اطلاعات و دانش شناسی برگزار می شود و به شرکت کنندگان در کارگاه گواهی حضور داده خواهد شد.

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار تصويري, اخبار كتابخانه ها, اطلاعیه ها    1398/08/11 ساعت :٠٨:٢٤     تعداد نمایش:379    کد خبر:١٧٢٢٥

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 307544
 بازدید امروز : 638
 کل بازدید : 2105078
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/6250