اخبار > برگزاری آیین تکریم و معارفه سرپرست کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   برگزاری آیین تکریم و معارفه سرپرست کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه   

طی مراسمی در جلسه شورای پژوهشی دانشگاه و با حضور معاونت محترم پژوهش و فناوری، ریاست محترم پارک علم و فناوری و معاونت محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی، آیین تکریم و معارفه سرپرست کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور اعضای محترم شورای پژوهشی دانشگاه برگزار شد، ابتدا دکتر سعدالدین، معاونت محترم پژوهش و فناوری دانشگاه ضمن قدردانی از تلاش های صادقانه دکتر رحمان معرفت مدیر اسبق کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد به روند رو به رشد این مجموعه و ثبات وضعیت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد در طول تصدی ایشان اشاره کرده و افزودند در طول این مدت در حوزه خرید کتاب، جهش بسیار خوبی صورت گرفت و امیدواریم که این روند ادامه داشته باشد.

درادامه ، لوح تقدیری از طرف معاونت محترم پژوهش و فناوری به آقای دکتر رحمان معرفت اهدا شد، در پایان  این مراسم، حکم آقای دکتر روح اله خادمی به عنوان سکاندار جدید کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه، توسط معاون محترم پژوهش و فناوری دانشگاه به ایشان اعطا شد.

یادآور می شود که دکتر روح اله خادمی در حال حاضر عضو هیئت علمی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان بوده و سابقه مدیریت کتابخانه مرکزی استان خوزستان را نیز در کارنامه خود دارد.

همچنین دکتر رحمان معرفت هم اکنون عضو هیئت علمی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان بوده و مسئولیت مدیریت فناوری اطلاعات و خدمات رایانه ای دانشگاه را بر عهده دارد.

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار تصويري, اخبار كتابخانه ها    1398/10/22 ساعت :١١:٢٢     تعداد نمایش:492    کد خبر:١٧٩٥٨

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 311361
 بازدید امروز : 503
 کل بازدید : 2157295
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1/1200