اخبار > عضويت كتابخانه پژوهشگاه هوافضا در طرح غدير


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   عضويت كتابخانه پژوهشگاه هوافضا در طرح غدير   

سرپرست کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان اعلام کرد: به اطلاع اعضاء محترم هيئت علمي و دانشجويان محترم تحصيلات تكميلي مي رساند با عنايت به عضويت « كتابخانه پژوهشگاه هوافضا در طرح غدير» اين كتابخانه آماده خدمت رساني به اعضاي محترم طرح غدير مي باشد. متقاضيان مي توانند جهت عضويت و دريافت كارت غدير به كتابخانه مركزي مراجعه نمايند.

دکتر روح اله خادمی با اعلام این خبر افزود:طرح غدير، عضويت فراگير كتابخانه ها، راهكاري است كه پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران(ايرانداك) براي امكان بخشيدن به دسترسي مستقيم كاربران دانشگاهها، پژوهشگاهها و مراكز آموزشي عالي پژوهشي و فناوري به منابع كتابخانه هاي دانشگاهي و تخصصي طراحي كرده است. در حال حاضرکتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان عضو این طرح می باشد. بدیهی است که کلیه اعضاء هيئت علمي و دانشجويان تحصيلات تكميلي دانشگاه سمنان می توانند از خدمات و امکانات این طرح استفاده نمایند.

دکتر خادمی خاطر نشان کرد : اعضاء محترم هيئت علمي و دانشجويان تحصيلات تكميلي دانشگاه سمنان برای عضویت در طرح غدیر می توانند با مراجعه به سامانه طرح غدیر از امکانات این طرح بهره گیرند. سرکار خانم شمسین نماينده دانشگاه سمنان براي پشتيباني طرح غدیر در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه هستند، براي کسب اطلاعات بيشتر در خصوص اين طرح مي توان با ايشان (از طريق داخلي 5132) ارتباط برقرار کرد.

 

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار تصويري, اخبار كتابخانه ها    1398/11/12 ساعت :١٠:٢٦     تعداد نمایش:361    کد خبر:١٨٠٥٥

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 311369
 بازدید امروز : 556
 کل بازدید : 2157348
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/6871