اخبار > زمانبندی اجرای برنامه کارگاه های آموزش سواد اطلاعاتی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد در آبان ماه 1399


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   زمانبندی اجرای برنامه کارگاه های آموزش سواد اطلاعاتی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد در آبان ماه 1399    

سرپرست کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه برنامه کارگاه های آموزش سواد اطلاعاتی در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد برای آبان ماه سال جاری (1399) را اعلام کرد. دکتر روح اله خادمی گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، برای آموزش مهارت های سواد اطلاعاتی چندین کارگاه تخصصی در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.

عضو هیئت علمی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه با اشاره به سابقه این کارگاه ها افزود: نظر به اینکه آموزش سواد اطلاعاتی به عنوان یک مهارت مهم و مورد نیاز برای دانشجویان مطرح می باشد، کتابخانه مرکزی  و مرکز اسناد برای تمامی گروه های آموزشی این برنامه را طول سال تحصیلی اجرا می کند و در شرایط فعلی  با توجه به شیوع بیماری کوید 19 و عدم حضور دانشجویان این کارگاه ها بصورت آنلاین (مجازی) برگزار خواهد شد. 

دکتر روح اله خادمی همچنین افزود: دانشجویان محترم می توانند با مراجعه به وب سایت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد (lib.semnan.ac.ir)  در منو کارگاه ها و سخنرانی های جاری از برنامه های آموزش سواد اطلاعاتی (بصورت آنلاین) در آبان ماه سال جاری (1399) مطلع شده و نسبت به ثبت نام در این کارگاه ها اقدام نمایند. پس از تکمیل ثبت نام اطلاعات ورود به کارگاه مجازی برای ثبت نام شدگان ایمیل خواهد شد. یادآور می شود که به شرکت کنندگان در هر یک از این کارگاه ها  گواهی حضور داده خواهد شد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می توانند با واحد اطلاع رسانی کتابخانه مرکزی (آقای زمانی) به شماره 31535140 تماس حاصل نمایند.

 

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار تصويري, اخبار كتابخانه ها    1399/07/30 ساعت :١١:٠٦     تعداد نمایش:381    کد خبر:٢٠٠٥٩

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 307582
 بازدید امروز : 914
 کل بازدید : 2105354
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/4840