اخبار > استقبال و بازدید اقشار مختلف جامعه از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان در روز کتابخانه بدون دیوار


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   استقبال و بازدید اقشار مختلف جامعه از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان در روز کتابخانه بدون دیوار    

روزی به یادماندنی در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان

مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان اعلام کرد: بر اساس برنامه های هفته کتاب، دوشنبه 28 آبان ماه سال جاری (1397) به عنوان روز کتابخانه بدون دیوار تعیین شده بود و برای آشنایی و ارتباط بیشتر جامعه با منابع اطلاعاتی قابل دسترس در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، ترتیبی اتخاذ شد که دانش آموزان، معلمان، متخصصان صنایع، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و سایر اقشار جامعه از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان بازدید نمایند.

دکتر معرفت همچنین افزود: به همت همکاران کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد در روز 28 آبان حدود  200 نفر از از اقشار مختلف جامعه شامل فرهنگیان، دانش آموزان، دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی و.... از واحدهای مختلف کتابخانه مرکز ی و مرکز اسناد دانشگاه دیدن کردند و همکاران و مسئولان كتابخانه مركزي و مركز اسناد  ضمن خوش آمد گويي و استقبال از بازدیدکنندگان، به معرفی و ارائه قابليتها، توانمنديها و خدمات كتابخانه مرکزی اشاره کردند.

در این بازدید مسئول وب سايت و نرم افزار كتابخانه مركزي و مركز اسناد، سركار خانم كاشاني ، ضمن معرفی مختصر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه و خدمات و امکانات ارائه شده از طریق وب سایت مجموعه، توضيحاتي را در مورد كار با نرم افزار كتابخانه  و آشنايي با قوانين و مقررات كتابخانه و نحوه ي استفاده از نرم افزار كتابخانه (نوسا) ارائه نمودند.

همچنین سرکار خانم ها شمسین  و  خوشبین و آقای زمانی از کارکنان کتابخانه مرکزی به توضیحات مورد نیاز بازدیدکنندگان از جمله خدمات کتابخانه دیجیتال ، پایگاههای اطلاعاتی و...پرداختند و  در ادامه، بازدید کنندگان از بخش هاي مختلف كتابخانه، واحد اطلاع رساني ، بخش كتابخانه ي ديجيتال  و... بازديد نمودند. در طي فرايند بازديد هر كدام از مسئولين قسمتهاي مختلف  كتابخانه مركزي و مركز اسناد توضيحات مورد نياز دانشجويان بازديد كننده را ارائه  دادند .

بازدیدکنندگان همچنین از نمایشگاه کتاب که به مناسبت هفته کتاب در محل کتابخانه برگزار شد، دیدن کردند.


 

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار كتابخانه ها    1397/08/29 ساعت :١٣:٥٩     تعداد نمایش:489    کد خبر:١٤٧٢٠

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 283670
 بازدید امروز : 190
 کل بازدید : 1795864
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/7032