اخبار > آغاز به کار رسمی دبیرخانه اولین جشنواره ملی دانشجویی کاریکاتور کتاب، مطالعه و خواندن در دانشگاه سمنان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   آغاز به کار رسمی دبیرخانه اولین جشنواره ملی دانشجویی کاریکاتور کتاب، مطالعه و خواندن در دانشگاه سمنان   

مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان اعلام کرد: با آغاز به کار دبیرخانه اولین جشنواره ملی دانشجویی کاریکاتور کتاب، مطالعه و خواندن در دانشگاه سمنان، این جشنواره در اردیبهشت 1398 برگزار خواهد شد. دکتر رحمان معرفت ضمن اعلام این خبر افزود: اولین جشنواره ملی دانشجویی کاریکاتور با همکاری کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و با حمایت معاونت پژوهش و فناوری و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان در اردیبهشت سال آینده (1398) به مدت یک هفته به صورت نمایشگاهی در محل کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان برگزار خواهد شد.

استادیار علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان گفت: انجمن های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی و انجمن علمی گرافیک دانشکده هنر دانشگاه سمنان بازوان اجرایی این همایش را شکل داده و در کنار دو گروه علم اطلاعات  دانشکده روان شناسی و نیز گروه ارتباط تصویری دانشکده هنر به عنوان مشاوران علمی و اجرایی جشنواره، با میزبانی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد برگزار کنندگان جشنواره خواهند بود.

 دکتر معرفت همچنین خبر داد که علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند به وب سایت رسمی جشنواره به نشانیBt.Semnan.ac.ir  مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام  و ارسال  آثار خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که برخی سازمانها و نهاد ها همچون اداره کل نهاد کتابخانه های عمومی استان سمنان و نیز سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از حامیان برگزاری این جشنواره هستند.

دانلود پوستر جشنواره در ذیل همین صفحه یا از طریق لینک (پوستر جشنواره) امکانپذیر است.

 
 

  

 


      

دانلود فايل : bt_poster.pdf ( 3618KB )

 گروه خبری :اخبار كتابخانه ها    1397/11/05 ساعت :٢٣:٢٢     تعداد نمایش:484    کد خبر:١٥٢١٤

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 304463
 بازدید امروز : 260
 کل بازدید : 2066739
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/4063