اخبار > بازدید سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   بازدید سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه    

دکتر رحمان معرفت، مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان با اعلام خبر بازدید سرپرست کتابخانه های عمومی سمنان از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد گفت در این نشست مشترک در خصوص فعالیت های متناسب با ترویج فرهنگ مطالعه بحث هایی شد. وی افزود: برای ترویج فرهنگ مطالعه به عزمی همگانی نیاز داریم. در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان آمادگی لازم جهت برگزاری برنامه‌های مشترک فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه با کتابخانه‌های عمومی این شهرستان وجود دارد و زمینه های نگارش تفاهم نامه مشترک فی مابین دو سازمان فراهم شده است.

سعید دهقانلو، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در این نشست اظهار داشت: کتابخانه مرکزی استان سمنان و کتابخانه‌های عمومی شهرستان سمنان از ظرفیت‌های بالایی برخور هستند. برگزاری برنامه‌های شاخص فرهنگی موجب جذب مخاطبان به محیط کتابخانه می‌شود.

لازم به ذکر است که در این نشست در خصوص برگزاری دوره‌های تخصصی مشترک، شرکت در جشنواره‌ها، استفاده از پایگاه‌های اطلاعاتی کتابخانه مرکزی دانشگاه سمنان برای اعضای کتابخانه‌های عمومی استان، استفاده از بخش پایان‌نامه کتابخانه مرکزی دانشگاه سمنان برای اعضای کتابخانه‌های عمومی و حضور اعضای کتابخانه‌های عمومی در کارگاه‌های آموزشی کتابخانه بحث و تبادل‌نظر شد.

لازم به ذکر است که در این بازدید محمد مرادی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیز سعید دهقانلو، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان سمنان را همراهی کردند. در خاتمه این نشست از کتابخانه‌ مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان بازدید صورت گرفت.

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار تصويري, اخبار كتابخانه ها, اطلاعیه ها    1398/05/14 ساعت :٠٩:٢٢     تعداد نمایش:310    کد خبر:١٦٦٠٧

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 298977
 بازدید امروز : 1027
 کل بازدید : 1974543
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/3907