اخبار > آغاز ثبت نام در کارگاه های سواد اطلاعاتی کتابخانه مرکزی دانشگاه سمنان ویژه مهرماه 1398


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   آغاز ثبت نام در کارگاه های سواد اطلاعاتی کتابخانه مرکزی دانشگاه سمنان ویژه مهرماه 1398   

مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان برنامه کارگاه های سواد اطلاعاتی ویژه مهرماه سال جاری (1398) در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان را اعلام کرد. دکتر رحمان معرفت با اعلام این خبر افزود: سواد اطلاعاتی مجموعه مهارت هایی است که افراد نیاز دارند تا در محیط اطلاعاتی، منابع اطلاعاتی مناسب مورد نیاز خود را بیابند، ارزیابی کنند و بتوانند از آنها استفاده موثر نمایند. بر همین اساس کتابخانه مرکزی طبق سالهای گذشته، به صورت ماهانه برنامه های سواد اطلاعاتی خود را اعلام می کند. علاقمندان به شرکت در این برنامه می توانند پس از ثبت نام، نسبت به حضور در این کارگاه ها اقدام نمایند.   

استادیار علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان همچنین افزود: با توجه به اینکه در این کارگاه تاکید بر یادگیری عملی است، ظرفیت کارگاه ها  محدود است و اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کنند. معرفت همچنین گفت: برای تمامی گروه های آموزشی دانشگاه قرار است برنامه کارگاه های سواد اطلاعاتی در طول سال تحصیلی برگزار گردد و افرادی که موفق به شرکت در کارگاه ها نشوند می توانند در برنامه های ماه های آتی ثبت نام کنند و در از کارگاه ها بهره مند شوند.

علاقه مندان برای دسترسی به برنامه کارگاه ها و ثبت نام در آنها می توانند از لینک ثبت نام (لطفا کلیک) استفاده نمایند. لازم به ذکر است که این برنامه ها با همکاری انجمن علمی علم اطلاعات و دانش شناسی برگزار خواهد شد و کارگاه های آموزشی مذکور رایگان بوده و به شرکت کنندگان،  گواهی شرکت در کارگاه ها ارائه خواهد شد.

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار كتابخانه ها, اطلاعیه ها    1398/06/07 ساعت :١٢:٣٩     تعداد نمایش:404    کد خبر:١٦٧٠٨

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 307542
 بازدید امروز : 612
 کل بازدید : 2105052
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/4564