اخبار > آغاز به کار نمايشگاه كاريكاتورها و آثار رسيده به " اولين جشنواره ملي دانشجويي كاريكاتور در حوزه كتاب ، مطالعه و خواندن "


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   آغاز به کار نمايشگاه كاريكاتورها و آثار رسيده به " اولين جشنواره ملي دانشجويي كاريكاتور در حوزه كتاب ، مطالعه و خواندن "   

مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد اعلام کرد: نمايشگاه كاريكاتورها و آثار رسيده به " اولين جشنواره ملي دانشجويي كاريكاتور در حوزه كتاب ، مطالعه و خواندن " به مدت شش روز در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد برگزار خواهد شد.

دکتر رحمان معرفت ضمن بیان این موضوع افزود: به همت انجمن های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی و ارتباط تصویری، كتابخانه مركزي و مركز اسناد دانشگاه سمنان میزبان نمایش آثار ارسال شده توسط دانشجویان سراسر کشور به این جشنواره است. استادیار علم اطلاعات دانشگاه سمنان همچنین افزود: بازدید از این نمایشگاه برای عموم افراد و دانشجویان آزاد است و همکاران محترم و دانشجویان ارجمند می توانند از ساعت 8 الی پایان وقت کاری کتابخانه مرکزی از این نمایشگاه بازدید کنند.

  لازم به ذکر است که نمايشگاه کاریکاتور کتاب و مطالعه و خواندن از مورخ دوشنبه 1398/07/15 تا مورخ يك شنبه 1398/07/21در طبقه دوم كتابخانه مركزي و مركز اسناد دانشگاه سمنان داير است.


 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار كتابخانه ها, اطلاعیه ها    1398/07/16 ساعت :٠٩:٤٠     تعداد نمایش:275    کد خبر:١٧٠٧٠

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 307531
 بازدید امروز : 553
 کل بازدید : 2104993
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/3443