اخبار > برگزاری تورهای بازدید از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد مختص دانشجویان جدیدالورود (1398)


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   برگزاری تورهای بازدید از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد مختص دانشجویان جدیدالورود (1398)   

مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه اعلام کرد: همچون سالهای گذشته و برای دانشجویان جدیدالورود (1398)، تورهای بازديد از كتابخانه مركزي و مركز اسناد  و آشنایی با خدمات آن برگزار خواهد شد. دکتر رحمان معرفت با اعلام این خبر افزود: بر اساس  برنامه ريزي صورت گرفته و براي آشنايي دانشجويان جديدالورود (در تمام مقاطع تحصيلي) با كتابخانه مركزي و مركز اسناد برنامه، تور بازديد از كتابخانه مركزي و مركز اسناد و آشنایی با خدمات آن تدارك ديده شده است و نمایندگان محترم دانشجویان جدیدالورود (1398) می توانند با مراجعه به مدیران محترم گروه های آموزشی خود نسبت به درخواست برنامه ریزی برای بازدید مذکور هماهنگی های لازم را داشته باشند.

استادیار علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه همچنین افزود: مديران محترم گروه هاي آموزشي مي توانند از طريق تماس تلفني با سركار خانم طحان، مسئول بخش ارتباطات و بازدیدهای کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد (به شماره داخلي 5131 يا مستقيم 31535131) و يا از طریق ارسال درخواست در اتوماسيون اداري به ايشان (يا به مديريت كتابخانه مركزي و مركز اسناد) فرصت حضور و بازديد تمامي دانشجويان جديدالورود در تمامي مقاطع را فراهم كنند.

لازم به ذکر است که بازه زماني انجام بازديدها به فراخور درخواست گروه هاي آموزشي از ابتداي 20 مهرماه تا پايان آذرماه در نظر گرفته شده است.

 

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار كتابخانه ها, اطلاعیه ها    1398/07/17 ساعت :١١:٠٧     تعداد نمایش:332    کد خبر:١٧٠٨٦

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 307539
 بازدید امروز : 586
 کل بازدید : 2105026
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/3733