اخبار > مراسم اختتاميه " اولين جشنواره ملي دانشجويي كاريكاتور در حوزه كتاب ، مطالعه و خواندن "


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   مراسم اختتاميه " اولين جشنواره ملي دانشجويي كاريكاتور در حوزه كتاب ، مطالعه و خواندن "   

مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان اعلام کرد: مراسم اختتاميه " اولين جشنواره ملي دانشجويي كاريكاتور در حوزه كتاب ، مطالعه و خواندن " در ساعت 10 الي 11/30 مورخ دوشنبه 1398/07/22 در تالار دانش دانشكده علوم انساني برگزار مي شود. دکتر رحمان معرفت ضمن دعوت از اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان ارجمند به مراسم مذکور افزود: در این جشنواره که با پشتیبانی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و به همت انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی و نیز انجمن علمی گروه ارتباط تصویری شکل گرفته است، بیش از 50 اثر از سراسر کشور دریافت شده است. فرایند داوری آثار نیز همزمان با اتمام زمان دریافت آثار انجام شده و بهترین کاریکاتورها از دیدگاه داوران جشنواره انتخاب شده اند.

استادیار علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان همچنین افزود: کاریکاتور به عنوان محملی برای انتقال مفهوم و ابزاری برای ترویج فرهنگ کتاب، مطالعه و خواندن سوژه این جشنواره بوده است و نمایشگاهی از آثار رسیده به جشنواره در طبقه دوم کتابخانه مرکزی به مدت یک هفته (تا روز یکشنبه 21 مهرماه) دایر خواهد بود.

دکتر معرفت همچنین گفت: در حايشه مراسم اختتامیه (در روز دوشنبه 22 مهرماه)، نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره در فضاي ورودي تالار دانش برگزار خواهد شد و علاقمندانی که موفق به بازدید آثار در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه نشده اند می توانند در سالن همایش از این آثار بازدید نمایند.

 
 

  

 


      

 گروه خبری :اخبار كتابخانه ها, اطلاعیه ها    1398/07/20 ساعت :٠٩:١١     تعداد نمایش:238    کد خبر:١٧٠٩١

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 307550
 بازدید امروز : 674
 کل بازدید : 2105114
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/5163