شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4444
 بازدید امروز : 399
 کل بازدید : 1041959
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 2.4532
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
RSS





انجمن کتابداری و اطلاع رسانی- شاخه گیلان
  • (Sat, 06 Aug 2016 15:44:00 +0330)
  • گزارش نشست هم اندیشی "عوامل و موانع کاهش مطالعه در جامعه(Sat, 06 Aug 2016 09:02:00 +0330)
  • نشست هم اندیشی(Mon, 01 Aug 2016 10:16:00 +0330)
  • (Sat, 23 Jul 2016 00:21:29 +0330)
  • دومین صورتجلسه سال95(Thu, 16 Jun 2016 04:41:09 +0330)
  • صورت جلسه انجمن کتابداری ایران شاخه گیلان(Wed, 01 Jun 2016 17:03:34 +0330)
  • گزارش کارگاه گامهای نوین در ارائه خدمات کتابداری(Sun, 03 Jan 2016 10:10:46 +0330)
  • برگزاری کارگاه آموزشی(Thu, 24 Dec 2015 01:27:00 +0330)
  • برگزاری کارگاه آموزشی(Mon, 30 Nov 2015 00:29:00 +0330)
  • اطلاعیه(Sat, 25 Jul 2015 23:48:12 +0330)



  • تحقیقات کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاهی





    كتابدار دانشگاه علوم پزشكي تهران
  • سومين كنگره متخصصان علم اطلاعات و دانش‌شناسي(Wed, 08 Nov 2017 09:08:00 +0330)
  • كتابداران و استفاده از داده‌هاي بزرگ(Wed, 08 Nov 2017 08:49:00 +0330)
  • سومين كنگره متخصصان علم اطلاعات و دانش‌شناسي(Sun, 02 Jul 2017 09:38:49 +0330)
  • اصطلاحات رايج در مجلات علمي(Sun, 07 May 2017 13:05:00 +0330)
  • دكتر آخوندزاده: قداست مقاله باید از بین برود/ پژوهش اصیل با دست خالی نمی شود(Tue, 28 Feb 2017 12:27:00 +0330)
  • دسترسی به پایان نامه های دانشگاه های اروپا(Wed, 08 Feb 2017 01:41:00 +0330)
  • نشست داده های تاریک در حسینیه اشاد(Sun, 05 Feb 2017 11:05:00 +0330)
  • امکان‌سنجی به کارگیری فناوری رایانش ‌ابری از دیدگاه کتابداران (Wed, 01 Feb 2017 14:54:00 +0330)
  • دكتر موسی مجيدی دارفانی را وداع گفت(Tue, 27 Dec 2016 09:08:00 +0330)
  • روز كتابدار بر دوستداران اين رشته مبارك(Mon, 14 Nov 2016 11:11:00 +0330)




  • Copyright  © 2017 Semnan University   lib.Semnan.ac.ir . All rights reserved