يکشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٦
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3566
 بازدید امروز : 68
 کل بازدید : 867102
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
 زمان بازدید : 0/3907
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
RSS


صفحه اصلی
  • کارگاه آموزشی تحلیل داده‌های کیفی با استفاده از نرم‌افزار MAXQDA (Tue, 31 Jan 2017 01:49:33 +0000)
  • دومین نشست از پژوهش تا عمل: ارائه دستاوردهای پژوهشی کتابداران در حوزه کتابخانه های عمومی (Sat, 10 Dec 2016 10:43:33 +0000)
  • سخنرانی علمی واکاوی شخصیت دکتر اسدالله آزاد از منظر آراء آرتور شوپنهاور (Sat, 10 Dec 2016 10:28:46 +0000)
  • ویژگی ها و رویکردهای مدیریت ناب در سازمان های پیشرو (Wed, 23 Nov 2016 06:24:55 +0000)
  • کارگاه تخصصی ترجمه (Thu, 17 Nov 2016 05:00:43 +0000)
  • با رعایت چه نکاتی پروپوزال مناسبی بنویسیم؟ (Thu, 17 Nov 2016 02:40:55 +0000)
  • کارگاه پایان نامه نویسی از عنوان تا دفاع (Thu, 17 Nov 2016 02:12:15 +0000)
  • کارآفرینی و خودتوانمندسازی کتابداران (Sun, 13 Nov 2016 04:12:08 +0000)
  • راه ها و رویکردهای خلاقیت و موفقیت در حرفه (Sat, 28 May 2016 08:35:23 +0000)



  • انجمن کتابداری و اطلاع رسانی- شاخه گیلان
  • (Sat, 06 Aug 2016 15:44:00 GMT)
  • گزارش نشست هم اندیشی "عوامل و موانع کاهش مطالعه در جامعه(Sat, 06 Aug 2016 09:02:00 GMT)
  • نشست هم اندیشی(Mon, 01 Aug 2016 10:16:00 GMT)
  • (Sat, 23 Jul 2016 00:21:29 GMT)
  • دومین صورتجلسه سال95(Thu, 16 Jun 2016 04:41:09 GMT)
  • صورت جلسه انجمن کتابداری ایران شاخه گیلان(Wed, 01 Jun 2016 17:03:34 GMT)
  • گزارش کارگاه گامهای نوین در ارائه خدمات کتابداری(Sun, 03 Jan 2016 10:10:46 GMT)
  • برگزاری کارگاه آموزشی(Thu, 24 Dec 2015 01:27:00 GMT)
  • برگزاری کارگاه آموزشی(Mon, 30 Nov 2015 00:29:00 GMT)
  • اطلاعیه(Sat, 25 Jul 2015 23:48:12 GMT)



  • تحقیقات کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاهی


    News RSS
  • کتاب «ارزیابی علم، فناوری و نوآوری» منتشر شد(Tue, 19 Sep 2017 13:06:30 +0000)
  • سخنرانی علمی «حکمرانی داده‌ها در صنعت آموزش» برگزار می‌شود(Tue, 19 Sep 2017 06:04:31 +0000)
  • یازده موسسه ایرانی در شمار پرآوازه‌ترین‌های جهان قرار گرفتند(Sat, 16 Sep 2017 11:20:13 +0000)
  • همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات به توسعه کشور در راستای چشم‌انداز 1404 کمک می‌کند(Wed, 13 Sep 2017 06:14:10 +0000)
  • نام 18 موسسه ایرانی در فهرست برترین‌های «موسسه آموزش عالی تایمز»(Wed, 06 Sep 2017 06:45:49 +0000)
  • جایزه ملی «فاب» چشم‌انداز اقتصاد مقاومتی را توسعه می‌بخشد(Mon, 04 Sep 2017 10:22:58 +0000)
  • معاونان و مدیران دانشگاه مفید از ایرانداک دیدن کردند(Mon, 04 Sep 2017 05:58:18 +0000)
  • بازدید معاون امور سینمایی و مدیران وزارت ارشاد اسلامی از ایرانداک(Sun, 03 Sep 2017 11:37:23 +0000)
  • سرپرست معاونت اطلاعات علم و فناوری ایران در ایرانداک منصوب شد(Mon, 28 Aug 2017 11:15:38 +0000)
  • سه پژوهشکده و 9 گروه پژوهشی ایرانداک تصویب شد(Sun, 27 Aug 2017 08:24:02 +0000)



  • كتابدار دانشگاه علوم پزشكي تهران
  • سومين كنگره متخصصان علم اطلاعات و دانش‌شناسي(Sun, 02 Jul 2017 09:38:49 +0330)
  • اصطلاحات رايج در مجلات علمي(Sun, 07 May 2017 13:05:00 +0330)
  • دكتر آخوندزاده: قداست مقاله باید از بین برود/ پژوهش اصیل با دست خالی نمی شود(Tue, 28 Feb 2017 12:27:00 +0330)
  • دسترسی به پایان نامه های دانشگاه های اروپا(Wed, 08 Feb 2017 01:41:00 +0330)
  • نشست داده های تاریک در حسینیه اشاد(Sun, 05 Feb 2017 11:05:00 +0330)
  • امکان‌سنجی به کارگیری فناوری رایانش ‌ابری از دیدگاه کتابداران (Wed, 01 Feb 2017 14:54:00 +0330)
  • دكتر موسی مجيدی دارفانی را وداع گفت(Tue, 27 Dec 2016 09:08:00 +0330)
  • روز كتابدار بر دوستداران اين رشته مبارك(Mon, 14 Nov 2016 11:11:00 +0330)
  • دومين كنگره متخصصان علم اطلاعات و دانش‌شناسي(Mon, 07 Nov 2016 10:47:00 +0330)
  • راهنماي استفاده از Vcampus(Sun, 19 Jun 2016 15:23:00 +0330)




  • Copyright  © 2015 Semnan University   lib.Semnan.ac.ir . All rights reserved