اعلام برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در دانشگاه سمنان

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی برنامه های مختلفی در دانشگاه سمنان برگزار می شود.

رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه ضمن تبریک و گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی با اعلام این خبر گفت: در سال جاری، برای گرامیداشت این مناسبت و تشویق فرهنگ کتاب و کتابخوانی، با همکاری انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش‌شناسی، حمایت معاونت پژوهش و فناوری و معاونت دانشجویی و فرهنگی، در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد برنامه‌های متنوعی تدارک دیده شده است. این برنامه ها شامل برگزاری نمایشگاه مطالعه و کتاب در آیینه هنر و ادبیات (شامل آثار دومین جشنواره های کاریکاتور و کاریکلماتور کتاب، مطالعه و خواندن و خوشنویسی )، نمایشگاه کتب اهدایی، کارگاه های آموزشی، مسابقه کتابخوانی و نشست کتابخوان خواهد بود.


روح اله خادمی افزود : مراسم بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی و تقدیر از کتابداران بازنشسته و کتابدران شاغل دانشگاه از دیگر برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در دانشگاه سمنان است.

رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه در پایان با گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، این ایام  را به تمامی کتابداران، دوستداران کتاب، دست اندرکاران حوزه چاپ و نشر کتاب، نویسندگان و خوانندگان کتاب به ویژه کتابداران کتابخانه‌های دانشگاه تبریک گفت و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

 

 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *