دسترسی آزمایشی به سامانه جدید تامین مقالات، پایان نامه و کتاب لاتین(گیگالیب)

دسترسی آزمایشی به سامانه جدید تامین مقالات، پایان نامه و کتاب لاتین(گیگالیب)

دسترسی آزمایشی به سامانه گیگالیب جهت تأمین منابع علمی (مقالات، کتب، پایان نامه ها)، پایگاه های استنادی و همچنین مشابهت یاب، بررسی و ویرایش متون انگلیسی فراهم شده است

  به استحضار می رساند با پیگیری های انجام شده دسترسی آزمایشی به سامانه گیگالیب جهت تأمین منابع علمی (مقالات، کتب، پایان نامه ها)، پایگاه های استنادی و همچنین مشابهت یاب، بررسی و ویرایش متون انگلیسی فراهم شده است.

** در استفاده از سامانه گیگالیب توجه به نکات زیر ضروری است :

  1. سامانه قبلی (دانش لینک) هنوز برقرار است و دسترسی به این سامانه به شکل آزمایشی فراهم شده است.
  2. جهت استفاده از سامانه باید با آی پی دانشگاه سمنان متصل شوید. بدین منظور در صورتی که از اینترنت دانشگاه استفاده نمی کنید باید از طریق وی پی ان ( برای راهنمای اتصال خارج از دانشگاه کلیک کنید)  به اینترنت متصل شده و سپس  به ادرس dl.semnan.ac.ir مراجعه کرده و برای اولین بار بر روی لینک ثبت نام کلیک کرده و پس از تکمیل فیلدهای ثبت نام (حتما از ایمیل دانشگاهی استفاده شود) لینک فعال سازی به ایمیل دانشگاهی شما ارسال خواهد شد و پس از آن مجدد به آدرس dl.semnan.ac.ir  وارد شده و با ایمیل دانشگاهی به عنوان نام کاربری و گذرواژه ای که ثبت کرده اید وارد سامانه شده و از امکانات ان استفاده کرد.
  3. جهت استفاده از مشابهت یاب و ویرایش متون پس از ثبت نام و ورود به سامانه، از منوی دسترسی مستقیم به پایگاه ها” می توانید به این دو پایگاه دسترسی داشته باشید.
  4. امکان استفاده از سامانه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی که ایمیل دانشگاهی دارند نیز فراهم است.

 

جهت هرگونه سوال یا نظر، می توانید با آقای زمانی مسئول اطلاع رسانی کتابخانه مرکزی  با  شماره  31535140  و یا  آدرس ایمیل M_zamani@semnan.ac.ir در ارتباط باشید.

 

همچنین می توانید نظرات خود در مورد این سامانه را به اطلاع ریاست کتابخانه از طریق ایمیل lib@semnan.ac.ir برسانید.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *