فراخوان دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی منتشر شد

دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به میزبانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود.

 

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه السلام، به میزبانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود.

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ و معارف ائمه معصومین و آموزه‌های آن به ویژه فرهنگ منور رضوی در همه گروه سنی و در قالب پویش کتابخوانی، هنرهای تجسمی، مسابقه کتابخوانی، داستان و شعر در حال برگزاری است.

عناوین موضوعی

دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی ضمن تمرکز بر منابع مرتبط با سیره حضرت امام رضا علیه السلام، دارای بخشی ویژه با محوریت حضرت امام حسن عسکری علیه السلام خواهد بود.

 

این جشنواره در بخش‌های فردی یا گروهی و خانوادگی، به دو شیوه مکتوب و الکترونیک میزبان علاقه‌مندان خواهد بود، علاقه‌مندان به شرکت در بخش انفرادی می‌توانند متناسب با گروه سنی خود ضمن مطالعه کتاب‌ها، در هر یک از رشته‌های جشنواره شرکت کنند.

در بخش گروهی، با انتخاب گزینه گروهی در حساب کاربری فرد، امکان مشارکت در قالب جمع‌های دوستانه، دانشجویی و صنفی در رشته‌های با قابلیت گروهی میسر است.

دسترسی به کتاب‌ها از سه طریق خرید کتاب با تخفیف، دریافت امانی کتاب با مراجعه به کتابخانه‌های عمومی و همچنین دسترسی به نسخه الکترونیک در سامانه مسابقات امکان‌پذیر است.

پویش‌های کتابخوانی جشنواره شامل قصه‏‌گویی، معرفی کتاب وخوانش بخش‏‌هایی از کتاب است، شرکت کنندگان در ۴ گروه سنی (خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال) می‌توانند به صورت انفرادی کلیپ‌هایی با کیفیت در قالب فیلم تهیه و ارسال کنند.

علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره و ارسال آثار می‌توانند به نشانی razavi.samakpl.ir مراجعه کنندعلاوه بر این علاقمندان در صورت هرگونه سوال در خصوص ثبت نام در سامانه و شرکت در جشنواره با شماره 02333439918 داخلی 114 خانم بهرامیان و آقای رئوفی داخلی 116  تماس حاصل نمایند.

همچنین دریافت منابع مسابقه و شرکت در مسابقه از طریق سایت samakpl.ir میسر است.

مهلت شرکت در مسابقه هم‌اکنون تا ۱ تیرماه ۱۴۰۲ است.

به برندگان مسابقه جوایز ارزشمندی تقدیم خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر به فایل راهنما مراجعه کنید .

 

/uploads/19/2023/Apr/24/راهنمای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی.pdf316.pdf

کلمات کلیدی
پروانه کاشانی
تهیه کننده:

پروانه کاشانی

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *