مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز کتاب "چلچراغ نماز و خانواده" مهلت شرکت در مسابقه تا 12 بهمن ماه

ستاد اقامه نماز برای کمک به افزایش سرانه مطالعه مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز کتاب "چلچراغ نماز و خانواده" تألیف حجت الاسلام سید جواد بهشتی را برگزار می کند.

ستاد اقامه نماز برای کمک به افزایش سرانه مطالعه  در کشور مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز کتاب "چلچراغ نماز و خانواده" تألیف حجت الاسلام سید جواد بهشتی را برگزار می‌کند.

 

این مسابقه از ۱۵ آذر تا ۱۲ بهمن امسال به صورت سراسری در کلیه استان‌های کشور برگزار خواهد شد.گروه سنی ۱۵ سال و بالاتر می‌توانند در این مسابقه شرکت نمایند.و مهلت تعیین شده جهت مطالعه کتاب ۴۲ روز، از تاریخ ۱ دی لغایت ۱۲ بهمن می باشد.

علاقه مندان می‌توانند در دو قالب شرکت کننده آزاد یا کارکنان دستگاه‌های اجرایی در این  مسابقه به صورت مجازی شرکت نمایند. بدین منظور سامانه جامع برنامه‌های فرهنگی و آموزشی ستاد (محراب) به نشانی mehr.Namaz.ir در مدت تعیین شده برای شرکت کنندگان فعال خواهد بود.

نتایج مسابقه در تاریخ ۲۶ بهمن مصادف با میلاد با سعادت امام علی (علیه السلام ) از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir و درگاه‌های دستگاه‌های اجرایی مشارکت کننده اعلام خواهد شد. از میان شرکت کنندگانی که به تمامی گزینه‌های مسابقه پاسخ صحیح داده اند به قید قرعه به ۱۱۰ نفر کارت هدیه 2500000ریال از سوی ستاد اقامه نماز تقدیم خواهد شد.

منبع مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز کتاب "چلچراغ نماز و خانواده" تألیف حجت الاسلام سید جوادبهشتی است

شرکت کنندگان می‌توانند کتاب مسابقه را به روش‌های زیر دریافت نمایند:

۱. نسخه فیزیکی کتاب با ۵۰% تخفیف به قیمت 120/000 ریال از طریق فروشگاه اینترنتی ستاد به نشانی namazstore.ir و یا ستادهای اقامه نماز استان‌های سراسر کشور قابل دریافت می باشد

۲. نسخه الکترونیکی کتاب با ۸۰% تخفیف به قیمت 50/000ریال ، قابل تهیه فقط از فروشگاه اینترنتی ستاد اقامه نماز به نشانی ketab.namaz.ir قابل دریافت می باشد.

 

/uploads/19/2021/Dec/14/پوستر-برای-فضای-مجازی_1.pdf

 

 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *