مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام حسین علیه السلام با عنوان “عبادت احرار” تمدید شد.

دومین مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سال ۱۴۰۱  از کتاب  نماز در سیره و سخن امام حسین علیه السلام با عنوان عبادت احرار”  به قلم حجت الاسلام و المسلمین استاد سید جواد بهشتی و انتشارات ستاد اقامه نماز برگزار می شود.

این مسابقه به صورت سراسری از ۸ مرداد لغایت ۱۵ مهر ماه سال ۱۴۰۱ در کلیه استان های کشور و دستگاه های اجرایی برگزار خواهد شد. علاقه مندان می توانند از تاریخ فوق الذکر نسبت به خرید کتاب در قالب نسخه الکترونیکی وچاپی از روش های زیر اقدام نمایند:

نسخه الکترونیکی (ایپاپ) کتاب با ۷۰% تخفیف به قیمت ۷۰/۰۰۰ ریال ، قابل تهیه فقط از فروشگاه  اینترنتی ستاد اقامه نماز به نشانی ketab.namaz.ir

 نسخه فیزیکی کتاب با ۵۰% تخفیف به قیمت ۱۲۵/۰۰۰ریال از طریق فروشگاه مرکزی ستاد اقامه نماز ، عاملین فروش در استان های منتخب کشور و نیز فروشگاه اینترنتی ستاد به نشانیnamazstore.ir

علاقه مندان گروه سنی ۱۵  سال و بالاتر می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

آخرین مهلت شرکت در آزمون مسابقه ۱۵مهر ماه سال ۱۴۰۱ تعیین شده است.

آزمون مسابقه از بصورت مجازی از طریق سامانه محراب به نشانی mehr. Namaz.ir در مدت زمان تعیین شده برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند در دو قالب شرکت کننده آزاد یا کارکنان دستگاه های اجرایی در این رویداد فرهنگی شرکت نمایند.

نتایج مسابقه در تاریخ ۲۲ مهر ماه مصادف با میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) امام صادق (علیه السلام ) از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir و درگاه های دستگاه های اجرایی مشارکت کننده اعلام خواهد شد.

شرکت کنندگانی که به ۹۰%  سوألات مسابقه پاسخ صحیح داده و به مرحله قرعه کشی راه یابند ، از میان آنان به قید قرعه به ۱۲۸ نفر کارت هدیه 2500000ریالی از سوی ستاد اقامه نماز تقدیم خواهد شد.

 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *