اعلام نرخ جدید جریمه های دیرکرد کتاب­های امانی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و کتابخانه های تابعه دانشگاه

به اطلاع می رساند مطابق با مصوبه هیئت امنای دانشگاه های منطقه البرز جنوبی نرخ جدید جریمه های دیرکرد(تاخیر) کتاب­های امانی تعیین شده است، لذا ضروری است تا دانشجویان گرامی موارد زیر را مورد توجه قرار دهند:

  •  از تاریخ 20 شهریور ماه 1401 کتاب­هایی که از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه و سایر کتابخانه های اقماری امانت گرفته شود و در زمان مقرر بازگشت داده نشوند و یا تمدید نگردد مشمول جریمه دیرکرد با نرخ جدید دانشجویان مقطع کارشناسی به ازای هر روز تاخیر برای هر نسخه کتاب مبلغ 10000 ریال ( هزار تومان) و دانشجویان مقطع ارشد و دکتری به ازای هر روز تاخیر برای هر نسخه کتاب مبلغ 20000 ریال (دو هزار تومان) می گردد که به شکل غیر نقدی (بصورت الکترونیکی ) با مراجعه به میز امانت و کسب راهنمایی های لازم جهت شیوه پرداخت غیر حضوری انجام خواهد شد.
  • کتابهایی که پیش از این در امانت بوده تا 2 مهرماه 1401 مهلت بازگشت دارند و از آن تاریخ به ازای هر روز تاخیر مشمول جریمه با نرخ جدید خواهند شد ( بدیهی است جریمه دیرکرد دوران کرونا که پیش از این اطلاع رسانی شده بود محاسبه نمی گردد).
  • در صورت نیاز به تمدید غیر حضوری کتاب­ها ( به شرط آن که از تاریخ بازگشت آن ها نگذشته باشد و جز کتابهای رزروی نباشد) می توانید از راهنماهای تصویری موجود در وب سایت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه به آدرس lib.semnan.ac.ir منوی “درباره کتابخانه” و سپس “راهنماها” کمک بگیرید.
  • آن دسته از اعضای کتابخانه که برای تسویه حساب  الکترونیکی (فارغ التحصیلی) اقدام نموده اند و امکان حضور در دانشگاه را ندارند، می توانند از طریق پست نیز نسبت به بازگرداندن منابع اقدام نمایند.
  • در صورت هرگونه سوال یا راهنمایی بیشتر می توانید به میز امانت کتابخانه مرکزی یا سایر کتابخانه های اقماری مراجعه کنید یا با شماره تلفن 31535135 آقای ابراهیمی تماس حاصل فرمایید.

 

آدرس کتابخانه مرکزی دانشگاه سمنان :

سمنان - کیلومتر 3 جاده دامغان - روبروی پارک سوکان- دانشگاه سمنان - پردیس شماره1 - کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان - کد پستی:  19111-35131

 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *