برپایی نمایشگاه های " کتب اهدایی و نمایشگاه کتاب و مطالعه در آیینه هنر و ادبیات" در اولین روز از هفته کتاب و کتابخوانی در دانشگاه سمنان

همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی دو نمایشگاه در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان افتتاح شد.

رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه امسال به مناسبت سی امین دوره هفته کتاب و کتابخوانی به منظور تشویق فرهنگ کتاب و کتابخوانی، با همکاری انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات در اولین روز از هفته کتاب، نمایشگاه کتب اهدایی و همچنین نمایشگاه کتاب و مطالعه در آیینه هنر و ادبیات (شامل آثار کاریکاتور ، کاریکلماتور و خوشنویسی ) با حضور معاونت پژوهش و فناوری ، برخی از اساتید علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه و جمعی از دانشجویان و کارکنان کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد افتتاح شد.

روح اله خادمی تصریح کرد : تشکیل نمایشگاه از آثاری که به‌ تعداد قابل توجه به کتابخانه اهدا شده با شعار " من خوانده ام ، تو هم بخوان (کتابی را که خوانده ای اهدا کن و آنچه نخوانده ای را هدیه بگیر)" و با هدف تقویت عادت مطالعه و کتابخوانی و اشتراک در مطالعه بر پا شده است. نمایشگاه کتب اهدایی از تاریخ 1401/08/21 تا 1401/08/25 از ساعت 7:30 صبح تا 18 عصر در محل طبقه همکف کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد به روی علاقمندان باز است .  

عضو هیات علمی دانشگاه خاطر نشان کرد: همچنین در آغازین روز هفته کتاب ، نمایشگاه کتاب و مطالعه در آیینه هنر و ادبیات (شامل آثار کاریکاتور ، کاریکلماتور و خوشنویسی ) در طبقه اول کتابخانه مرکزی ومرکز اسناد افتتاح شد. این نمایشگاه نیز از تاریخ 1401/08/21 تا 1401/08/25 از ساعت 7:30 صبح تا 18 عصر فعالیت می کند.

رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه در پایان با گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، ضمن قدردانی از دست اندرکاران این حوزه  برجسته و خاص فرهنگی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دعوت کرد تا از نمایشگاه کتب اهدایی و نمایشگاه کتاب و مطالعه در آیینه هنر و ادبیات بازدید به عمل آورند.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *