برپایی نمایشگاه کتاب‌های اهدایی به کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد در هفته کتاب و کتابخوانی

رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه از برپایی نمایشگاه کتاب‌های اهدایی به کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد  به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.

روح اله خادمی تصریح کرد: از جمله برنامه‌هایی که به مناسبت سی امین دوره هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه برنامه‌ریزی شده ،تشکیل نمایشگاه از آثاری که به‌ تعداد قابل توجه در حوزه های عمومی و تخصصی به کتابخانه اهدا شده است . این  نمایشگاه از تاریخ 1401/08/21 تا 1401/08/25 از ساعت 7:30 صبح تا 18 عصر در محل طبقه همکف کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد به روی علاقمندان باز است .  

عضو هیات علمی دانشگاه خاطر نشان کرد: این نمایشگاه با شعار " من خوانده ام ، تو هم بخوان (کتابی را که خوانده ای اهدا کن و آنچه نخوانده ای را هدیه بگیر)" و با هدف تقویت عادت مطالعه و کتابخوانی و اشتراک در مطالعه و با همکاری انجمن علمی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه بر پا شده است.

رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه در پایان از اساتید، دانشجویان و کارکنان دعوت کرد تا ضمن بازدید از نمایشگاه کتب اهدایی در صورت تمایل کتب بلااستفاده خود را اهدا و از کتب اهدایی موجود در نمایشگاه هدیه گرفته و استفاده نمایند.

کلمات کلیدی
پروانه کاشانی
تهیه کننده:

پروانه کاشانی

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *