درخواست خرید کتاب از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از طریق سایت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد

درر آستانه برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کلیه کاربران دانشگاه سمنان می توانند از طریق وب سایت کتابخانه مرکزی کتب مورد نیاز خود را سفارش دهند.

*اطلاعیه*

 به استحضار می‌رساند با مساعدت هیئت رئیسه دانشگاه و حمایت معاونت پژوهش و فناوری و با توجه به برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین الملی کتاب تهران در روزهای 20 لغایت 30  اردیبهشت ماه 1402، اعضای هیئت علمی و دانشجویان (کلیه متقاضیان)می توانند حداکثر تا پایان روز سه شنبه 1402/02/26 اطلاعات کتب مورد نیاز خود را جهت خرید توسط کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه از طریق یکی ازروشهای زیر اقدام به ثبت سفارش کتب درخواستی خود نمایند:

 

  1. مراجعه به وب سایت مجازی نمایشگاه کتاب به آدرس https://book.icfi.ir جستجو و انتخاب کتب مورد نیاز
  2. مراجعه به وب سایت کتابخانه مرکزی و  تکمیل فرم درخواست کتاب (لطفا کلیک کنید) 
  3. مراجعه به وب سایت کتابخانه مرکزی به آدرس www.lib.semnan.ac.ir بخش “جستجوی منابع چاپی” (یا از طریق این لینک ) واطمینان از موجود نبودن کتب درخواستی در کتابخانه های دانشگاه
  4. در صورت عدم موجودی کتب درخواستی در کتابخانه های دانشگاه، ثبت اطلاعات کتب درخواستی از طریق ورود به وب سایت کتابخانه مرکزی به آدرس www.lib.semnan.ac.ir منوی “درخواست خرید کتاب” و تکمیل فرم مربوطه (جهت تسریع توصیه می شود آدرس اینترنتی صفحه کتاب مورد نظر نیز از وب سایت مجازی نمایشگاه اخذ و در بخش “توضیحات” فرم درخواست کتاب درج شود)

با توجه به محدود بودن منابع، خواهشمند است مهم ترین و جدیدترین کتب مورد نیاز که از قبل در کتابخانه مرکزی موجود نیست مد نظر قرار داده شود.

شایان ذکر است که خرید به شکل شخصی جدا از این فرآیند است و این فرآیند به شکل خرید تجمیعی توسط کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه جهت نگهداری در کتابخانه و غنی سازی منابع با توجه به نیاز کاربران خود می باشد.

کلمات کلیدی
پروانه کاشانی
تهیه کننده:

پروانه کاشانی

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *