اعلام برگزاری کارگاه های آموزشی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد

دکتر روح اله خادمی ریاست کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه با اعلام خبر برگزاری کارگاه های آموزشی در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه افزود، امروزه کسب مهارت های جستجوی اطلاعات و سواد اطلاعاتی در پیشرفت عملکرد آموزشی و پژوهشی دانشجویان و پژوهشگران نقش اساسی دارد، بر این اساس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان با هدف بهبود مهارتهای سواد اطلاعاتی و در راستای پشتیبانی از آموزش و پژوهش کارگاه ها و دوره های مختلفی را برگزار می کند.

عضو هیئت علمی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان اضافه کرد در دو سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی کارگاه ها به صورت مجازی برگزار شده اما اکنون با مهیا شدن شرایط حضوری کارگاه های کتابخانه مرکزی همزمان به شکل  حضوری و مجازی برگزار خواهد شد. همه علاقه مندان و پژوهشگران می توانند در کارگاه های کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان شرکت کنند و گواهی حضور نیز برای متقاضیان صادر خواهد شد.

وی افزود هر هفته فهرست کارگاه های کتابخانه مرکزی به روز و اطلاع رسانی خواهد شد. فهرست کارگاه های برنامه ریزی شده برای اواخر مهر و اوایل آبان ماه به این شرح است ، علاقه مندان جهت اطلاع از فهرست دوره‌های آموزشی بعدی می توانند به وب سایت کتابخانه مرکزی به آدرس lib.semnan.ac.ir بخش کارگاه و سخنرانی ها مراجعه یا اینجا را کلیک کنند.

 

 

کلمات کلیدی

تصاویر

 -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *